Dio smo projekta e-Škole
Autor: Dijana Marić, 22. 2. 2015.

Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet objavila je nazive prvih 150 škola koje će se u sljedeće tri godine uključiti u pilot projekt "e-Škole: Razvoj sustava digitalne zrelosti škola".

Naša škola je odabrana u konkurenciji između 705 prijavljenih škola.

U prvoj fazi, već na jesen 2015. godine, uključit će se prvih 20 škola, dok će se ostalih 130 škola uključiti početkom 2016. godine.

Više na linku: http://www.skole.hr/e-skole/rezultati

Cilj pilot projekta je uspostaviti sustav kojim će se podići razina digitalne zrelosti hrvatskih škola, kroz razvoj digitalnih kompetencija nastavnog i nenastavnog osoblja, razvoj digitalnog sadržaja, opremanje škola IKT opremom, provedbu potrebnih infrastrukturnih radova vezanih za pristup Internetu te kroz razvoj usluga za transparentno poslovanje škola i kvalitetno upravljanje nastavnim procesom.

Zahvaljujemo se svim učiteljima, pedagoginji i ravnateljici  koji su  svojim doprinosom omogućili da u velikoj konkurenciji naša škola postane dio ovog pilot projekta. smileysmiley