Moj hobi - Antonia Kiseli, 4.b
Autor: Dijana Marić, 25. 2. 2015.

Došavši u posjet teti Ankici primjetila sam u njezinoj sobi veoma lijepe i neobične kutijice, košarice, vazice... Sve to mi se veoma svidjelo pa sam zamolila tetu da mi pokaže kako se to radi. Ona je to i  učinila, te me savjetovala da detalje potražim na internetskoj stranici.

Nakon malo muke uspjela sam i sada evo već tri mjeseca družim se sa starim papirom, kartonom, ljepilom i škarama. I evo ovo su rezultati tog mog hobija. Uz malo truda i spreja moje košarice promijene i boju.

Ako vam se ovo svidjelo možete i vi pokušati izraditi košaricu ili veliko srce koje sam poklonila svojoj učiteljici Veri za Valentinovo. Upute za rad možete potražiti pod naslovom "Radovi od papira".

Antonia Kiseli, 4.b

Slike pod opširnije...