Posjet Interliberu
Autor: Dijana Marić, 16. 11. 2015.

U petak, 13. studenoga 2015. učenici naše škole posjetili su sajam knjiga u Zagrebu, popularni Interliber. Učenici sedmih i osmih razreda prije Sajma posjetili su Cinestar Avenue Mall gdje su gledali film Pan putovanje u Nigdjezemsku 3D.

Svake godine se ovaj sajam održava u Mjesecu hrvatske knjige  i okuplja velik broj izdavača, pisaca i posjetitelja od kojih je velik broj  upravo učenika osnovnih i srednjih škola.

Učenici sudjeluju u različitim radionicama, a najposjećeniji dio je Infogamer - najveći sajam videoigara u Jugoistočnoj Europi.
Posjetom Interliberu učenicima se pokušava osvijestiti važnost knjiga i znanja sadržanog u njima za koje nam se ponekad čini da gubi korak za sve inovativnijom tehnologijom.