Izvanučionička nastava drugih razreda - Zagreb
Autor: Dijana Marić, 15. 5. 2016.

U četvrtak, 12. svibnja 2016. učenici drugih razreda krenuli su put Zagreba. Cilj izvanučioničke nastave bila je posjet Zračnoj luci i Zoološkom vrtu. Prvo odredište je bilo posjet Zračnoj luci dr. Franjo Tuđman. Uz stručno vodstvo vidjeli smo što se sve događa u zračnoj luci kada se odlučimo putovati avionom. Obišli smo prostor kroz koji putnici prolaze sigurnosnu provjeru, tzv. bodyscan i prostor u kojem putnici čekaju polazak aviona. Vozili smo se u autobusu koji prevozi putnike od zgrade do aviona.

Na našu žalost autobus je bio obljepljen reklamama tako da nismo ništa vidjeli van a ni čuli vodiča jer je mikrofon bio jako slab.

S obzirom da je cijeli dan neprestano padala kiša, posjet ZOO vrtu smo zamijenili odlaskom u Cinestar kino gledati animirani film Zootropola. Film nas je sve oduševio a posjet ZOO vrtu odgađamo za neko ljepše vrijeme...

Učenici i učiteljice drugih razreda