Sajam cvijeća i Cvjetno korzo
Autor: Dijana Marić, 18. 5. 2016.

Grad Sisak i ove godine organizator je Sajma cvijeća koji se održava od 16. do 19. svibnja 2016.

Tema ovogodišnjeg Sajma vezana  je uz obilježavanje 180. obljetnice obrtništva u našem gradu. Vrijedne ruke naših učiteljica Irine Đurić i Bojane Štimac odgovorile su na temu: "Kad odrastem želim biti..."

Tradicionalno se održava i Cvjetni korzo, povorka koju čine mališani iz sisačkih vrtića i škola. U povorci su sudjelovali učenici naše škole, prvi i drugi razredi.

Cvjetna povorka, prošetala je ulicama  Siska, a potom su se uputili u park Šetališta Vladimira Nazora gdje su ih svojom pjesmom dočekali pjevači dječjih zborova  i Kazališni band.