Klara Perković pobjednica likovnog natječaja ;Vrijedne sisačke ruke
Autor: Dijana Marić, 24. 5. 2016.

Klara Perković, učenica  6.a razreda naše škole (metor Irina Đurić), osvojila je prvu nagradu na likovnom natječaju „Vrijedne sisačke ruke“ koji je Grad Sisak, u suradnji s Radio Siskom,  raspisao u povodu Dana grada Siska i obilježavanja 180. godina obrtništva u Sisku.

Drugu nagradu osvojila je Iva Pišonić iz 2. a razreda (mentor Radojka Kozina) također iz naše škole, a treća nagrada odlazi u 7.a razred OŠ Galdovo Ani Crneković.

Između stotinjak pristiglih radova posebne pohvalnice će za svoje crteže dobiti Barbara Štibrić iz OŠ Ivana Kukuljevića, Dino Milić iz OŠ 22. lipnja, Ivona Šešina iz OŠ Budaševo-Topolovac-Gušće i Nadia Vujnović iz OŠ Viktorovac (mentor: Irina Đurić).

Najbolji rad bit će tiskan i na jumbo plakatu a nagrade i pohvalnice sudionicima natječaja uručit će gradonačelnica Kristina Ikić Baniček.