Rezultati 2. likovnog literarnog natječaja "Zeleno srce kuca za nas"
Autor: Dijana Marić, 25. 5. 2016.

Pod pokroviteljstvom Ministarstva zaštite okoliša  i prirode, OŠ Starigrad ove godine organizira i provodi  2.likovno-literarni natječaj  "ZELENO SRCE KUCA ZA NAS".

Cilj ovog natječaja usmjeren je na prirodu, njezinu važnost u životu ljudi, a ujedno i na raznolikost biljnog i životinjskog svijeta u zaštićenim područjima prirode (nacionalnim parkovima).

Učenici će likovnim i pisanim izričajem dočarati bogati život prirode, skrenuti pozornost na negativne načine ljudskog  djelovanja  koji  uništavaju prirodu,  ponuditi rješenja kako prirodu učiniti sretnom, približiti čovjeka prirodi tj.  smanjiti današnji rast udaljenosti između ljudi i prirode.

Naša učenica Tea Panežić, 7.a dobila je pohvalu za svoj likovni izričaj.

Irina Đurić, učiteljica LK