Mreža TV u produženom boravku
Autor: Dijana Marić, 20. 11. 2016.

U petak, 18. 11.2016.g. u goste nam je došla snimateljska ekipa Mreže TV! Povod za to bilo je obilježavanje  svjetskog  Dana televizije. Na zanimljiv način saznali smo kako nastaje TV emisija, što radi snimatelj, koja je razlika između filma,serije i emisije i još puno toga zanimljivoga!!

Zaključili smo da umjereno gledanje televizije može biti korisno. Iznenađenju nije bilo kraja kad nam je teta Goga rekla  da  će prilog biti prikazan na televiziji!!!

Zahvaljujemo našem snimatelju stričeku Vanji  i  novinarki  teti Gogi na prekrasnom druženju!

Učenici i učiteljice produženog boravka

Slike u nastavku...