Una Ibrahimagić pobjednica Prvog pljeska
Autor: Dijana Marić, 28. 11. 2016.

U organizaciji Zajednice kulturno - umjetničkih udruga grada Siska, 25. studenog 2016. godine u prepunoj dvorani Kazališta 21 održan je prvi “Prvi pljesak“. Manifestacija je zamišljena da promovira mlade glazbene talente. Partner i suorganizator Prvog pljeska je bila Poprock škola.
Završnom koncertu Prvog pljeska su predhodile audicije na koje su bili pozvani, putem društvenih mreža, jumbo plakata, te lokalnih radio stanica, svi zainteresirani. Odaziv je bio iznenađujuće velik, a za nastup na završnom koncertu je odabrano 16 izvođača.

Naša Una, učenica 8.a razreda osvojila je prvu nagradu stručnog žirija, pjesmom Heal The World - Michael Jacksona.
Una će  pjevati na otvorenju Adventa u Sisku, 16.12.2016. i svi ste pozvani!

Čestitamo!!!