Ususret blagdanima....osvrt roditelja ...3.a
Autor: Dijana Marić, 21. 12. 2016.

I ove su godine učenici 3.a razreda sa svojom učiteljicom razveselili svoje roditelje prigodnim programom u povodu nadolazećih blagdana.

U spletu recitacija, pjesama, plesnih točaka i kratkih igrokaza djeca su pokazala mamama, tatama, braći, sestrama i ponekom djedu i baki kako doživljavaju Božić.

Pregršt veselja i radosti prštalo je iz njihovih nastupa, ali  je ipak najvažnije da su mali umjetnici kroz svoje nastupe stavili naglasak na skromnost i altruizam kao osobine koje treba njegovati.

Nakon nastupa uz omiljene specijalitete 3.a nastavio je druženje u kojem nije nedostajalo smijeha, plesnih koraka i pjesme, a na kraju su ispod jelke pronašli i poklone za svakog od njih.

Uvijek veseli učenici 3.a iz svoje su učionice zaželjeli svim ljudima dobre volje miran i blagoslovljen Božić te sretnu i uspješnu Novu 2017. godinu!

Tajana Čičak, Ivanova mama