Rukomet na satu TZK
Autor: Dijana Marić, 29. 3. 2017.

U utorak, 28. ožujka, učenici 1.c razreda imali su "malo drugačiji" sat tjelesne i zdravstvene kulture. Posjetio nas je rukometni trener, g. Marko Lončar, inače otac našeg razrednog kolege Jakova.

Upoznao je prvašiće s osnovama rukometa, te su vježbali bacanje i hvatanje lopte, "šut" na gol, "pucanje" sedmerca, a na kraju su odigrali i nekoliko štafetnih igara. Trenerova "desna ruka" bili su učenici Natko, David i Tyler, te Jakovov stariji brat Luka, koji već duže treniraju rukomet.

Veliko hvala tati Marku što je izdvojio vrijeme za nas i na taj način pokazao kako svestrana može biti suradnja roditelja i škole.

Maja Pirc, učiteljica

Slike u nastavku...