Zadruga VikSi pokrenula proljetne radove
Autor: Dijana Marić, 3. 4. 2017.

U manje od mjesec dana obilježili smo početak proljeća radovima iza škole. Zagreb beton d.o.o. dovezao nam je 8 kamiona zemlje  (15-18 kubika). AP Delkić je nekoliko hrpi zemlje već poravnao iza naše škole, a uskoro su na redu i ostale hrpe.

OŠ Viktorovac s ponosom ističe poduzetnički duh Zadruge VikSi. Ovim putem zahvaljujemo se ponajprije predstavniku roditelja Dejanu Jerkiću koji je u dogovoru s voditeljicom Zadruge Željki Kleković Brajenović dogovorio i organizirao radove.

Zahvaljujemo se i tvrtkama Zagreb beton i AP Delkić što su pomogli Zadruzi VikSi  u uređenju okoliša  naše škole. Radovi će trajati još nekoliko dana a onda će učenici zajedno s učiteljicama i roditeljima napraviti vrt s cvijećem i ukrasnim grmljem.

Dijana Sanković Strugačevac, pedagog