Osmaši na Danima otvorenih vrata u srednjoj školi
Autor: Dijana Marić, 9. 5. 2017.

U četvrtak 4. svibnja uz pratnju pedagoginje škole, učenici osmih razreda su posjetili Gimnaziju Sisak, a u petak 5. svibnja uz pratnju prof. Vedrane Šimić i Tehničku školu Sisak.

Gimnazijalci su većinu učenika zainteresirali svojim velikim opsegom aktivnosti. Plesali su, svirali, pokazali im kroz prezentacije što su naučili osim redovnog nastavnog gradiva. Profesori škole su osmašima dali natuknice što ih očekuje ukoliko odaberu Gimnaziju Sisak.

Kroz Tehničku školu Sisak, osmaše su vodili učenici i profesori, pokazali sve praktikume i radione, te pokoji praktičan rad. Osmaši su bili posebice oduševljeni kada su samostalno isprobavali eksperimente predviđene za njih.

Dojmovi učenika su izvrsni i s veseljem očekuju jesen smiley

Dijana Sanković Strugačevac, pedagog

Slike u nastavku...