Novine u školi
Autor: Dijana Marić, 1. 9. 2017.

Dragi učenici!

Dobro došli u novu školsku godinu. Nadam se da ste se svi lijepo odmorili i jedva čekate povratak u školske klupe.

U vašoj “staroj, dobroj” školi dočekat će vas neke novine.

1. Završene su pripreme za početak primjene projekta e-škole.

Početkom školske godine 2015./2016. natjecali smo se za projekt E-škole koji je raspisao CARNet, kako bismo ulaganjima Europske unije opremili našu školu najnovijim tehnologijama. Naša škola našla se među 151 odabranom školom, između više od 700 prijavljenih škola  u Hrvatskoj. Prošle školske godine svi učitelji opremljeni su tabletima za e-dnevnike. Učitelji su redovito pohađali edukacije korištenja tableta, pametne ploče i ostvarili znanja za raznorazne edukativne multimedijalne mogućnosti.

U novoj školskoj godini 2017./2018. dočekat će vas dvije učionice (matematike i fizike biologije te kemije i biologije) opremljene s dvjema pametnim pločama i sa trideset tableta te će svi učenici će imati mogućnost prisustvovati interaktivnom obliku nastave.

Također, krećemo s e-dnevnicima i radujemo se zajedničkom istraživanju modernih tehnologija.

2. Uređen je sanitarni čvor na 1.katu.

Zahvaljujemo Gradu Sisku na pomoći da se taj dio škole uredi i dobije novi izgled.