Akcija prikupljanja staroga papira
Autor: Dijana Marić, 6. 3. 2018.

Dragi učenici, roditelji, prijatelji, poznanici...,

naša se škola prijavila na nagradni natječaj u prikupljanju starog papira „Zeleni korak“.

Svaka škola koja sudjeluje bit će nagrađena s 500,00 kn/toni. Škola pobjednica u svojoj kategoriji osvaja 8.500,00 kn + PDV + Dm darovnu karticu u iznosu 500,00kn.

Akcija prikupljanja papira traje do 31.3.2018.

Papir ćemo odlagati u kutije koje se nalaze u učionicama, a u većim količinama donosit ćemo u tjednu prije proljetnih praznika ( 19.3.2018. – 23.3.2018.) kada ćemo naručiti kontejner.

Obzirom da je u pitanju primamljiva novčana nagrada za škole pobjednice, potrebna nam je Vaša pomoć kako bismo prikupili što više starog papira. Molimo Vas da zavirite na svoje tavane, u podrume i garaže...

Unaprijed zahvaljujemo!

Učenička zadruga VikSi