OŠ Viktorovac ugostila Hrvoja
Autor: Dijana Marić, 15. 5. 2018.

Djelatnici Hrvatskih voda i Hrvoje posjetili su u četvrtak, 10. svibnja 2018. godine našu školu. Pred šezdesetak učenika trećih razreda zajedno s učiteljicama Ivanom Bunjevac, Željkom Kleković Brajenović i Verom Pranjić učenici su pažljivo slušali i upijali znanje o vodama. Pokazali su zavidno znanje, disciplinu i veliku zainteresiranost za temu voda.

Priča o onečišćenju i otpadnim vodama bila im je vrlo poticajna za raspravu i igru s Hrvojem. Oduševljenju podjelom slikovnice, u kojoj se nalazi društvena igra, nije bilo kraja, a zadovoljstvo prezentacijom su izrazile i učiteljice.

Vjerujemo kako će poruke s predavanja učenici primjenjivati u svakodnevnom životu i čuvati naše vode!

učiteljice Ivana, Vera i Željka