Palčić gore
Autor: Dijana Marić, 27. 3. 2015.

Klub roditelja nedonoščadi  "Palčići" osnovan je na incijativu roditelja i zdravstvenih djelatnika s ciljem pomoći, edukacije i razmjene iskustava roditelja prijevremeno rođene djece te dugoročnog unapređenja skrbi za bolesnu i prijevremeno rođenu djecu.

Putem humanitarne akcije "Palčić gore" klub roditelja od sad je opremio 23 rodilišta širom RH. Svi članovi kluba su volonteri, nemaju zaposlenih te se financiraju uz pomoć sponzora i donatora koji su prepoznali rad Kluba, a najveća je nagrada osmijeh sretnog i zadovoljnog roditelja i život i zdravlje naših Palčića.

Ukoliko želite podržati humanitarnu akciju možete to ostvariti kupnjom majice po cijeni od 45,00 kn. Majice se mogu kupiti u svim bojama i veličinama.

Sudjelovanje nije obavezno, tko želi sudjelovati treba se samo obratiti svom učitelju ili razredniku.

UKLJUČITE SE, UČINITE NEŠTO ZA MALE HRABRE BORCE, NAŠA SNAGA JE NJIHOVA HRABROST!

Vedrana Šimić, prof.

.