Aktivnosti u boravku tijekom mjeseca travnja
Dijana Marić / datum: 22. 5. 2023. 19:27

Organizirano vrijeme proveli smo ponavljajući nastavne sadržaje koje učenici odrađuju na nastavi i brojnim aktivnostima kojima smo obilježili važne datume.

Dan planeta Zemlje, obilježili smo izrađujući našu planetu od kolaž papira, a zatim smo pisali pozitivne poruke koje želimo našoj Zemlji. Pano u našoj poznatoj „sobici“ ukrasili smo izradom Majke prirode koja drži naš planet, da ne zaboravimo koliko je važno čuvati i brinuti o Zemlji. Svjetski dan činjenja dobrih djela obilježili smo radionicom koju je održala Iva Toš radna terapeutkinja i instruktorica orijentacije i kretanja. Učenici su rado sudjelovali u radionici, a neki su osvojili i nagrade.

Slobodno vrijeme proveli smo gledajući TV, društvenim igrama, igranjem s barbikama, čitanjem, a nekoliko lijepih dana proveli smo na školskom igralištu. U one malo manje lijepe dane učenici su odlučili izraditi kućicu za lutke. Izrađujući kućicu pokazali su svoju veliku kreativnost i sposobnost usredotočenosti na detalje. Kliknite na galeriju i pogledajte kako je izgledao naš travanj.

Učiteljica Marina Marković Vukmirović

[OPŠIRNIJE]