Vrijeme je za zasluženi odmor!!!
Autor: Dijana Marić, 10. 7. 2015.

Dragi naši čitatelji!

Završili smo još jednu nastavnu godinu u kojoj smo puno toga naučili.
Prvašići su naučili čitati, pisati, računati, a naši osmaši stekli su znanje potrebno za daljnje školovanje. Svi smo učinili korak naprijed.

Zahvaljujemo se svima koji su svojim doprinosom učinili da stranica naše  škole bude još bolja. Nadamo  se da ste uživali u čitanju, a ako  imate nekih primjedbi ili pohvala (naravno, radije primamo pohvale smiley ) uputite ih na adresu škole.

Ukoliko ste nešto propustili uvijek postoji Arhiva  naših vijesti.

Osmašima želimo ostvarenje svih planova i sretan upis u srednju školu! Sjetite nas se ponekad smiley!

A svim našim učenicima kojima se smiješi još jedno bezbrižno ljeto, čestitamo na uspjehu i postignutim rezultatima!

Sada je vrijeme da se školske torbe odmore i zato iskoristite svaki dan za aktivnosti i igre koje inače ne stignete zbog školskih obaveza.

Vidimo se  početkom sljedeće školske godine, 7. rujna 2015.!!!