Upute o organizaciji nastave
Autor: Dijana Marić, 13. 3. 2020.

Obavještavamo sve učenike i roditelje da od ponedjeljka, 16. ožujka 2020. godine zbog mjera sigurnosti uslijed epidemiološke situacije, do daljnjega nema nastave u školama Republike Hrvatske.

Odlukom Ministarstva znanosti i obrazovanja RH u osnovnim i srednjim školama odvijat će se online nastava (nastava na daljinu) uz pomoć informacijsko-komunikacijske tehnologije od ponedjeljka 16. ožujka 2020. godine.

Škola  provodi pripremne aktivnosti za odvijanje takvog oblika nastave.

Nastava na daljinu odvijat će se:

- za učenike od 5. do 8. razreda u virtualnim učionicama formirane u sustavu Yammer

- za učenike od 1. do 4. razreda  putem televizijskog programa  HRT 3 i putem komunikacije s učiteljicama.

Upute za organizaciju nastave 1. do 4. razred:

Za učenike viših razreda poveznice na virtualnu učionicu svakog pojedinog razreda bit će objavljene na mrežnoj stranici Škole u ponedjeljak 16. ožujka 2020.

U aplikaciju Yammer učenici će se prijaviti  svojim AAI@EduHR  korisničkim računom (isti kao i za e-dnevnik za učenike).

Prema preporuci ministarstva, Škola će osigurati prihvat učenika RAZREDNE NASTAVE koji roditelji nisu u mogućnosti ostaviti pod nadzorom kod kuće.

Molimo vas da pratite stranice Škole i ostanete u kontaktu s razrednicima.

Ravnateljica Škole