Osvrt ravnateljice
Autor: Dijana Marić, 2. 4. 2020.

Dragi učenici i roditelji,

prolazi već treći tjedan nastave na daljinu. Ovo je nešto novo i za vas djecu i za nas odrasle, učitelje i svakako vaše roditelje. Prvi puta smo u ovakvoj situaciji, dijelimo svi skupa istu sudbinu i pokušavamo se što bolje i jednostavnije prilagoditi novim uvjetima.
Čestitke svima vama koji marljivo pratite nastavu, odgovorno se odnosite prema svojim obvezama, pokazali ste veliku zrelost i spremnost za život. Znamo da to nije lako, ni vama kao ni vašim učiteljima i roditeljima. Bilo bi ljepše da ste u društvu svojih prijatelja, bilo bi lakše da možete podići ruku i tražiti pomoć svojih učitelja. Svima nama bilo bi puno draže da naša „stara dobra škola“ odzvanja vašim veselim glasovima. Čestitke i zahvala i roditeljima bez čijeg bi sudjelovanja i pomoći bilo teško ostvariti svakodnevne zadaće.

Sreća je u tome što imate znanje koje vam pomaže u virtualnom svijetu, a sada napokon imate opravdanje za dugo sjedenje ispred zaslona računala.

Dok ova situacija ne prođe ostanite doma i pratite i dalje nastavu na daljinu.

Srdačno pozdravljam sve vas i vaše roditelje!

Ravnateljica