Upisi u prvi razred osnovne škole
Autor: Dijana Marić, 15. 6. 2020.

Upisi učenika u 1. razred osnovne škole će biti prema rasporedu:

PONEDJELJAK, 13. 7. 2020.  10 - 16 sati

UTORAK, 14. 7. 2020. 12 - 18 sati

SRIJEDA, 15. 7. 2020. 8 - 14 sati

Roditelj/Skrbnik djeteta obavezan je na upis donijeti:

- Upitnik o učeniku (dokument se nalazi u prilogu)

- Upisnicu (dokument se nalazi u prilogu)

- Potvrdu liječnika o pregledu djeteta prije upisa u OŠ

* Upitnik o učeniku i Upisnicu možete ispisati i ispuniti te donijeti u školu ili ispuniti u školi.

Ukoliko dokumentaciju ne donosite osobno, važno je da dokumentacija u školu dođe ispravno i potpuno ispunjena s potpisom roditelja/skrbnika na svim dokumentima.

Napomene:

1. Na Upisnici i Upitniku je važno napisati brojeve telefona i mobitela na koje je moguće kontaktirati roditelje (ne treba popunjavati sve rubrike brojeva ukoliko to nije moguće).

2. Podatke o skrbniku nije potrebno ispunjavati ukoliko roditelji skrbe za dijete.

3. Za upis u prvi razred ne treba ispunjavati rubriku škola i razred koju je dijete prethodno završilo.

4. Roditelj/skrbnik je obavezan potpisati se na oba dokumenta.

5. Dijete nije obavezno potpisati se na Upisnicu.

**Prije upisa važno je da je roditelj/skrbnik s djetetom obavio liječnički pregled (i dobio potvrdu) te da je obavljena procjena zrelosti u školi.

Ukoliko roditelj/skrbnik nešto od navedenog nije odradio, javiti se pedagogu škole Dijani Sanković Strugačevac na mobitel 099 609 2647 (poslati sms ukoliko Vas nismo povratno nazvali) te na mail dijana.sankovic@skole.hr.

Priloženi dokumenti:
upitnik_za_roditelje_NOVO.docx (18.28 KB)