Pismo zahvale za suradnju
Autor: Dijana Marić, 29. 9. 2020.

Naša škola je dobila pismo zahvale zbog sudjelovanja u projektu Gimnazije Sisak pod nazivom VELIKO SRCE MALOG VOLONTERA koji je prošle godine nagrađen u sklopu natječaja „Dobrota nas veže i spaja“ za inovativni model razvoja filantropije i društvenog angažmana mladih koji se provodi putem vršnjačkih edukacija i likovnih radionica, a s ciljem širenja ideje o volontiranju djece i mladih pod vodstvom prof. Marijane Milas.

Radionica je bazirana na interdisciplinarnom pristupu i korelaciji umjetničkog područja i građanskog odgoja i obrazovanja, a odvija se kroz nekoliko faza.

Učenici su izrađivali likovne radove s porukama o dobrobiti volontiranja: dizajniranje bedževa s kratkim porukama-sloganima. Kreativno i edukativno druženje osmoškolaca i srednjoškolaca se odvijalo na otvorenoj učionici ispred škole.

Veselimo se daljnjoj suradnji i druženju!

Irina Đurić, učiteljica LK