Škola klizanja prvih razreda
Autor: Dijana Marić, 15. 5. 2024.

Škola klizanja, koju je organizirao Grad Sisak za učenike prvog razreda Osnovne škole Viktorovac, uspješno je privedena kraju. Ovaj program, koji je trajao osam sati, okupio je mlade klizače prvih razreda, pružajući im priliku da savladaju osnovne tehnike klizanja te uživaju u zimskim sportovima.

Pod stručnim vodstvom iskusnih trenera, učenici su kroz igru i zabavu učili kako pravilno stati na klizaljke, održavati ravnotežu i sigurnost na ledu, kao i prve korake i okrete. Završnim satom  na klizalištu Ledene dvorane Zibel, učenici su ponosno pokazali svoje novostečene vještine i dobili diplomu.

Zahvaljujemo se ovom projektu Grada Sisaka koji motivira nas da nastavimo s zajedničkom suradnjom kako bismo našim najmlađima omogućili zdravo i aktivno djetinjstvo.

Čestitamo svim polaznicima škole klizanja na postignutim rezultatima i radujemo se budućim zajedničkim projektima!

Učiteljice prvih razreda