Matematička ligica
Autor: Dijana Marić, 26. 2. 2024.

Natjecanje Matematičke ligice održano je 8. veljače 2024. godine. Na natjecanju su sudjelovali učenici 1.a razreda pokazujući izvanredno znanje i vještine u matematici.
Natjecanje je prošlo uspješno uz angažiranost svih sudionika te smo ponosni na njihov trud i zalaganje. Rezultati su objavljeni na stranici Matematičke lige na poveznici MAT liga.

Učenici su postigli izniman rezultat. Od mogućih 350 bodova, najbolji rezultat u našoj školi postigle su učenice Kira Klarić i Jana Radaković s 278 bodova.
Izniman uspjeh postigli su učenici Tomo Drakulić i Teo Vuga s postignutih 206 bodova, Marta Vrebac i Petra Šarić 176 bodova, Kael Pejnović i Kate Rajković 150 bodova.

Čestitamo svim sudionicima na njihovom sudjelovanju i želimo im puno uspjeha u budućim matematičkim izazovima.

Marina Marković Vukmirović, učiteljica